Przejdź do treści

Reklama na pojazdach

Oferujemy profesjonalne usługi, dzięki którym Państwa firma stanie się bardziej rozpoznawalna. Doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z różnorodnych branż jest reklama na samochodach służbowych. Stanowi ona doskonałą formę promocji działalności firmy, realizowaną bez ponoszenia dodatkowych kosztów, podczas wykonywania codziennych obowiązków, takich jak dostarczanie towarów czy dojazd na spotkania służbowe.

Reklama na samochodach

Pozwala na zwiększenie zasięgu promowania towarów i usług realizowanych przez Państwa przedsiębiorstwo. Firma Radis dysponuje foliami, które są nie tylko estetyczne, ale także bezpieczne dla samochodów, co pozwala na zapewnienie naszym klientom satysfakcji z wykonanej usługi. Dodatkowo, profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty m.in. z zakresu aplikacji folii wylewanych, które dzięki swoim właściwościom, doskonale sprawdzą się przy tworzeniu reklam na samochodach.

Warto zaznaczyć, że folia dekoracyjna stanowi dodatkową warstwę, która skutecznie chroni oklejoną karoserię przed działaniem czynników zewnętrznych, mogących powodować jej niszczenie.

Usuwanie reklam

Aby kompleksowo realizować potrzeby naszych klientów, proponujemy także usuwanie reklam z samochodu, które z różnorodnych przyczyn nie spełniają już swojej roli. Doświadczenie w branży pozwala nam dobrać rozwiązanie, które umożliwi skuteczny demontaż folii, bez skutków ubocznych dla struktury lakieru pojazdu, spowodowanych użyciem zbyt drażniących środków czyszczących czy nieodpowiednich narzędzi.